#SendenElektrikAlamadım

Şarj İstasyonlarında Yaşanan Park İhlâllerine Karşı Bilinçlendirme Kampanyası

Değerli Voltrun Üyemiz;

Bildiğiniz üzere ülkemizde elektrikli araçların yaygınlaşması ve sizlere daha çok noktada şarj hizmeti sağlayabilmek amacıyla yatırımlarımızı arttırmakta ve her geçen gün yeni şarj istasyon kurulumları gerçekleştirmekteyiz.

Elektrikli araç kullanıcıları olarak sizlerin, şarj istasyonlarına erişmekte zorluk çektiğinizin ve bununla birlikte harita üzerinde müsait gözüken istasyonlara eriştiğinizde de park ihlâlleri sebebiyle mağdur olduğunuzun farkındayız.

Bu konudaki farkındalığı arttırmak amacıyla sizleri, #SendenElektrikAlamadım “Şarj İstasyonlarında Yaşanan Park İhlallerine Karşı Bilinçlendirme Kampanyası”na destek olmaya ve park ihlâli gerçekleştirenlerin dikkatini çekmeye davet ediyoruz.

Şarj istasyonlarında park ihlâli gerçekleştiren araçların camlarına, sizlere iletmiş olduğumuz post-it etiketleri yapıştırarak kampanyaya destek olabilirsiniz. Yeni etiket taleplerinizi de Voltrun hesabınıza giriş yaparak mobil uygulama veya portal üzerinden bize iletebilirsiniz.

Kampanyaya destek veren tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla;

VOLTRUN

imageedit_56_2054018148

Not: Voltrun üyesi iseniz giriş yaparak, değilseniz ücretsiz Voltrun üyesi olarak post-it etiket talebinde bulunabilirsiniz.