Zebra Elektronik, Hannover Messe 2022 Fuarı’nda

Zebra Elektronik, 30 Mayıs-2 Haziran arasında HANNOVER MESSE 2022’de yerini alarak elektrikli araçlar için geliştirdiği yeni şarj ünitelerini ve ezOperator şarj ağı yazılım platformunu tanıttı.

Sosyal, çevresel ve ekonomik bileşenleri ile günümüzün en dikkat çekici yatırım ve teknolojilerinden olan Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ve Şarj Ağı Yönetim Yazılımları, Zebra Elektronik tarafından tüm inovatif yönleri ile Hannover Messe 2022’de sergilendi. 

Zebra Elektronik; yeni şarj ünitelerini Hannover Messe 2022’de görücüye çıktı.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından Zebra Elektronik; Full, Fancy, Funserisi modellerini tanıttı. Farklı kullanım alanlarına yönelik tek/çift soketli, kablolu, 5/7 inç ekranlı veya ekransız, mikro-mobilite araçları için şarj imkanlı, wifi/4G bağlantılı seçenekleri ile müşterilerin talepleri doğrultusunda özelleştirilebilen şarj üniteleri, dünyanın her yerinden fuara katılan ziyaretçilerin ilgisini çekti. 

Zebra Elektronik; “ezOperator’’ adını verdiği E-Mobilite Yönetim Yazılım Platformunu Hannover Messe 2022’de sergiledi.

ezOperator Yazılım Platformu, modüler yapısı ve esnek kullanım özellikleri ile şarj ağı operatörlerinin istasyonlarını ve müşterilerini uçtan uca tek bir platform altında merkezi olarak yönetmesini sağlayan, bir yazılım. Şarj ağı operatörü olmak isteyen şirketlere, hizmet olarak yazılım (SaaS) modeliyle sunulan ezOperator, katmanlı yapısı sayesinde operatörlerin kurumsal marka stratejilerine uygun olarak özelleştirilebilmektedir. 

Türkiye’nin yerli şarj istasyon ağı Voltrun, güncel teknolojiler ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile şarj istasyon ağını büyütmeyi hedefliyor.

Elektrikli araç şarj çözümleri alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Zebra Elektronik, Voltrun markası altında şarj teknolojilerinin AR-GE ve üretim faaliyetlerinin yanı sıra şarj ağı operatörlüğü ve istasyon ağı yönetim yazılım hizmetleri sunmaktadır. Voltrun, sunmuş olduğu uçtan uca şarj çözümleri ve hızla büyüyen şarj istasyon ağı ile elektrikli araçların yaygınlaşmasını sağlamak ve kullanıcılara uygun maliyetlerle kesintisiz elektrikli araç sürüş deneyimi yaşatabilmek için yatırım yapmaya devam etmektedir. 

Voltrun Hakkında

Voltrun, 2011 yılında kurulmuş Türkiye’nin elektrikli araç şarj istasyonları ve istasyon ağ çözümleri alanında öncü şirketi Zebra Elektronik A.Ş.’nin şarj istasyon ağı markasıdır. “Sürdürebilir teknolojiler geliştirmek” vizyonuyla kurulan firma, e-mobilite ekosisteminin tüm katmanlarına çözümler üretmeye odaklanarak; bireysel kullanıcılardan bina yönetimlerine, girişimcilerden enerji devlerine kadar herkese yönelik şarj donanımı ve istasyon işletme yazılımları geliştirmekte ve ağ operatörlük faaliyetleri ile uçtan uca şarj hizmetleri sunmaktadır. 

Kaynak: https://re-pie.com/haberler/genel/zebra-elektronik-hannover-messe-2022-fuari-nda