Zebra Elektronik, Hannover Messe 2022 Fuarı’nda Yeni Teknolojilerini Tanıtacak

Zebra Elektronik, 30 Mayıs-2 Haziran arasında HANNOVER MESSE 2022’de yerini alarak elektrikli araçlar için geliştirdiği yeni Voltrun şarj ünitelerini ve ezOperator şarj ağı yazılım platformunu tanıtacak.
Sosyal, çevresel ve ekonomik bileşenleri ile günümüzün en dikkat çekici yatırım ve teknolojilerinden olan Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ve Şarj Ağı Yönetim Yazılımları, Zebra Elektronik tarafından tüm inovatif yönleri ile Hannover Messe 2022’de sergilenecek.

Türkiye’nin yerli şarj istasyon ağı Voltrun, güncel teknolojiler ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile şarj istasyon ağını büyütmeyi hedefliyor.

Elektrikli araç şarj çözümleri alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Zebra Elektronik, Voltrun markası altında şarj teknolojilerinin AR-GE ve üretim faaliyetlerinin yanı sıra şarj ağı operatörlüğü ve istasyon ağı yönetim yazılım hizmetleri sunmaktadır. Voltrun, sunmuş olduğu uçtan uca şarj çözümleri ve hızla büyüyen şarj istasyon ağı ile elektrikli araçların yaygınlaşmasını sağlamak ve kullanıcılara uygun maliyetlerle kesintisiz elektrikli araç sürüş deneyimi yaşatabilmek için yatırım yapmaya devam etmektedir.